Kalbimin Sultanı 6.Bölüm Önizleme

Kalbimin Sultanı 6.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü 18 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforova ve Emel Çölgeçen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalbimin Sultanı bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/y1kwd

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Anna, kendini Sultan Mahmud’a nasıl affettirecek? Anna, Amber Ağa’ya Sultan Mahmud’un odasına gitmesinin sebebini açıklamıştır. Fakat Hünkar bunu kimseye söylememesi konusunda onu ciddi bir biçimde uyarmıştır. Sırrı tutamayan Amber Ağa, üzüntüden odasına kapanan Hoşyar Sultan’a durumu anlatır. Hoşyar Sultan’ın aradığı çare ayağına gelmiştir.

Hoşyar Sultan, Anna’nın kuyusunu kazmak için derhal işe girişir. Önce haremdeki cariyelere, hadımağalarına, sonra da Enderun Ağalarına Anna’nın her yerde Sultan Mahmud’a Fransızca dersi verdiğini söylediğini, üstelik bununla övündüğünü söyler. Bu dedikodu kısa zamanda bütün saraya yayılır. Ağalar sonunda Sultan Mahmud’un huzuruna çıkıp bu durumla ilgili huzursuzluklarını dile getirirler. Sultan Mahmud bu duruma çok sinirlenir. Anna ile derslerine son vermiştir. Anna çok pişmandır, çok üzgündür. Artık kaldığı odanın kendisine ait olmadığını, taşlıkta kalacağını öğrenir. Sultan Mahmud onu cezalandırmaktadır. Aralarındaki tüm münasebet bitmiştir. Anna, kendini Sultan Mahmud’a nasıl affettirecektir?

Esma Sultan’ın planı ise kusursuz ilerler. Fettah Ağa’nın Halet Efendi tarafından bulunup saraya getirilmesi, Halet Efendi’nin yeniden saraydaki görevine dönmesini sağlamıştır. Sultan Mahmud’un ibret olsun diyerek Fettah Ağa’nın meydanda sallandırması ise yeniçerilerin toplu ayaklanması için kaçınılmaz olacaktır.

Dimitri, Anna’yı yazdığı itiraf mektubunu değiştirerek bulunduğu zor durumdan kurtarmıştır. Dimitri’nin Anna’ya vereceği yeni muhbirlik görevi Anna’yı daha fazla çıkmaza sokar.

Sultan Mahmud, kızı Saliha Sultan’nı eşkiyalardan kurtaran Civanmert’in heran göreve hazır olmasını söyler, hislerine hakim olamayan Saliha Sultan kibri ve duyguları arasında kalacaktır.

6 Yorum Var

 1. Ahmed

  12 Temmuz 2018 - 12:43

  Padişahlarımızın bu denli ayaklar altına alınması nedense milletimizin her zaman hoşuna gitmiştir.umarım bu pervasızlık uzun sürmez..

  • ipek

   12 Temmuz 2018 - 13:38

   Kimsenin ayaklar altına alındığı Yok bu bir belgesel değil masalsı bir dizi

  • Selda

   12 Temmuz 2018 - 14:06

   Uzun sürmeyecegini saniyorum bende… o dönemde ile ilgili algıları değiştirmeye çalışmakdan başka bişey bende goremiyorum. …

 2. Selda

  12 Temmuz 2018 - 12:41

  Mubtelacim izledin mi nasıldı. …

  • ipek

   12 Temmuz 2018 - 13:38

   İzledi tabiki ve çok beğendi 😀

 3. anonim

  12 Temmuz 2018 - 07:26

  Harika bir dizi lütfen en azından bir sezon gitsin lütfen bitirmeyin gerçekten yazık olacak sanırım seyircisini biraz geç toplayacak ama tüm abuk subuk dizilerden sonra bu çok iyi geldi

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.