Kalbimin Sultanı 6.Bölüm Fragmanı

Kalbimin Sultanı 6.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü 18 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ali Ersan Duru, Alexandra Nikiforova ve Emel Çölgeçen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalbimin Sultanı bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/g31by

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Anna, kendini Sultan Mahmud’a nasıl affettirecek? Anna, Amber Ağa’ya Sultan Mahmud’un odasına gitmesinin sebebini açıklamıştır. Fakat Hünkar bunu kimseye söylememesi konusunda onu ciddi bir biçimde uyarmıştır. Sırrı tutamayan Amber Ağa, üzüntüden odasına kapanan Hoşyar Sultan’a durumu anlatır. Hoşyar Sultan’ın aradığı çare ayağına gelmiştir.

Hoşyar Sultan, Anna’nın kuyusunu kazmak için derhal işe girişir. Önce haremdeki cariyelere, hadımağalarına, sonra da Enderun Ağalarına Anna’nın her yerde Sultan Mahmud’a Fransızca dersi verdiğini söylediğini, üstelik bununla övündüğünü söyler. Bu dedikodu kısa zamanda bütün saraya yayılır. Ağalar sonunda Sultan Mahmud’un huzuruna çıkıp bu durumla ilgili huzursuzluklarını dile getirirler. Sultan Mahmud bu duruma çok sinirlenir. Anna ile derslerine son vermiştir. Anna çok pişmandır, çok üzgündür. Artık kaldığı odanın kendisine ait olmadığını, taşlıkta kalacağını öğrenir. Sultan Mahmud onu cezalandırmaktadır. Aralarındaki tüm münasebet bitmiştir. Anna, kendini Sultan Mahmud’a nasıl affettirecektir?

Esma Sultan’ın planı ise kusursuz ilerler. Fettah Ağa’nın Halet Efendi tarafından bulunup saraya getirilmesi, Halet Efendi’nin yeniden saraydaki görevine dönmesini sağlamıştır. Sultan Mahmud’un ibret olsun diyerek Fettah Ağa’nın meydanda sallandırması ise yeniçerilerin toplu ayaklanması için kaçınılmaz olacaktır.

Dimitri, Anna’yı yazdığı itiraf mektubunu değiştirerek bulunduğu zor durumdan kurtarmıştır. Dimitri’nin Anna’ya vereceği yeni muhbirlik görevi Anna’yı daha fazla çıkmaza sokar.

Sultan Mahmud, kızı Saliha Sultan’nı eşkiyalardan kurtaran Civanmert’in heran göreve hazır olmasını söyler, hislerine hakim olamayan Saliha Sultan kibri ve duyguları arasında kalacaktır.

4 Yorum Var

 1. Mübtela...

  15 Temmuz 2018 - 18:45

  Genelde osmanlıya ait dizileri izleme taraftarı değilim çünkü fazlasıyla çarptılıyor fakat bu dizi diğerleri gibi değil masalımsı anlatım hoş olmuş.. bi arkadaş ayaklar altına alınmasından bahsetmiş fakat 2. Mahmud hanın 17 eşi ve 18i erkek 35 tane evladı var.. hatta dizinin ömrü uzun olursa ve o konuları da işlerlerse evlatlarının çoğunu çok erken yaşlarda kaybetmiş hatta dizide de adı gecen saliha sultan yanlış hatırlamıyorsam 26 yasında doğum yaparken hayatını kaybetmiş…

 2. ipek

  15 Temmuz 2018 - 09:26

  Gerçekten çok keyifli bir dizi aşk entrika eğlence ve kadro çok iyi anna süper 👍 umarım dizinin reytingleri düzelir böyle kadro bir daha bir araya gelmez yazık olur

 3. Canan

  15 Temmuz 2018 - 00:39

  Çok keyifli bir dizi.. masalımsı bir anlatım olmuş.. Anna süpersin 😂

 4. anonim

  13 Temmuz 2018 - 22:09

  Çok iyi bir dizi yaaa insanlar iyi şeyden anlamıyor burda emek var çok farklı bir konsept ama gidip nerde abuk subuk aşk ilişkileri var onlar seyrediliyor çok yazık

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.